Kapat

2017 Öğretmen Karne Görüşleri

Okulların kapanmasına az bir süre kala öğretmenler için gereken bir diğer konu ise öğretmen karne görüşleridir. Bu karne görüşlerini ister 1.sınıf isterseniz de 8. sınıf için dahi kullanabileceksiniz. Geniş ayrıntılı bir yazı olacaktır.

Başarılı Öğrenciler İçin Karne Görüşleri

 1. Hem derste hem de ders dışında gösterdiğin ilgi ve performansınla beni çok mutlu ettin.
 2. Umarım bu başarını bir ömür hiç aksatmadan sürdürürsün.
 3. Öncelikle neşeli ve esprili tavırlarınla hem bana hem arkadaşlarına karşı çok sıcaktın. Umarım bu neşeli ve başarılı halin bir ömür devam eder.
 4. Son dereceli başarılı geçirdiğin bu dönem için seni tebrik ediyor, başarılarının bir ömür kalıcı olmasını temenni ediyorum.
 5. Öncelikle başarılarından dolayı seni tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.
 6. Davranışlarınla hem arkadaşlarına hem okula örnek olduğun için seni tebrik eder, başarılar dilerim.
 7. Her zaman disiplinli ve düzenli çalışmanla birlikte başarı da geldi. Başarılarından dolayı seni tebrik ederim.
 8. Hiçbir zorluk görmeden mücadele edebilmek kolaydır, ancak zorluklar karşısında da başarılı olmak gerçekten zordur. Başarılarından dolayı seni tebrik ederim.
 9. Bir dönem boyunca hiç yılmadan gösterdin gayret ve akabinde gelen başarın için seni tebrik ederim.
 10. Aslında çok bir şey yazmaya gerek yok, karnende ki notların başarını ortaya gösteriyor. Başarından dolayı seni tebrik ederim.
 11. Sadece başarılı değil aynı zamanda ahlaklı ve saygılı biri olduğun için ayrıca teşekkür eder, bir ömür başarılar dilerim.
 12. Bunca zorluğa, engele rağmen bir öğrenci ancak senin gösterebildiğin kadar başarı gösterebilirdi. Başarılarından dolayı seni tebrik ederim.
 13. Bütün dönem dur durak bilmeden ders çalışmak seni yormuş olabilir. Ancak karnende ki notlar ancak bu azimle olabilirdi. Başarılarından dolayı seni tebrik ederim.
 14. Arada bir küçük yaramazlıkların olsa da genel olarak çok başarılı bir dönemi arkanda bıraktın. Başarılarından dolayı seni tebrik ederim.
 15. Hem davranışlarınla hem de başarınla herkese örnek olduğun için seni tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.

İyi Sayılabilecek Öğrenciler İçin Karne Görüşleri

 1. Hem derste gösterdiğin ilgi hem de ders dışında olan tutumların için seni tebrik ederim.
 2. Bu dönem olduğu gibi çalışmalarına eksiksiz devam etmeni diler, başarılarının devamını dilerim.
 3. Öncelikle öğrencimize gösterdiğiniz ilgi ve destek kendisini başarıya ulaştırdı. Hem sizlere hemde öğrencime teşekkür ederim.
 4. Hem derslerinde ki başarından hemde ders dışı davranışlarınla arkadaşlarına örnek olduğun için seni tebrik ederim.
 5. Öncelikle göstermiş olduğun gayret ve başarılarından dolayı seni tebrik eder, başarılarının bir ömür sürmesini temenni ederim.
 6. Öncelikle gösterdiğin başarı yeterli olsa da sen daha iyilerini başarabilecek bir öğrencisin, bu nedenle iyice dinle ve gelecek dönem derslerine daha çok asıl.
 7. Belki iyi sayılabilecek bir karnen var ancak sen daha iyilerini de başarabilirsin.
 8. Başarın her ne kadar yüksek olsa da henüz yeterli değil, çalışmalarına ara vermeden devam etmelisin.
 9. Öncelikle sana inanıyorum. Önümüzdeki dönemlerde daha iyi notlar alacaksın. Başarılarından dolayı seni tebrik ederim.
 10. Başarılı olmak için gösterdiğin gayret ve özveriyi görüyor sana bunlar için ayrıca teşekkür ediyorum. Daha iyi noktalara geleceğinden eminim. Her zaman böyle düzenli ve disiplinli çalışman dileğiyle.
 11. Şuan ki başarın yetse de daha başarılı olmak için düzenli ve disiplinli çalışman gerekiyor.
 12. Öncelikle karnende ki notlarını incelemeni istiyorum.  Sen de daha iyi olabilirdi diyeceksin. İşte bu yüzden biraz dinlendikten sonra oturup ders çalışmalısın.
 13. Öncelikle başarılarından dolayı tebrik ederim. Bu tatil dönemini boş geçirmeyip, ders çalışman dileğiyle.

Başarısı Düşük Öğrenciler İçin Karne Görüşleri

 1. Derste ilgili olduğun kadar evde de disiplinli ve düzenli olarak ders çalışman gerekiyor. Bu tatil döneminde bol bol kitap okuyup, eksiklerini tamamlamalısın.
 2. Özellikle bu dönem çalışmalarını düşürdüğün için ders notlarında düşük geldi. Bu yüzden oturup güzel bir şekilde eksiklerini tamamlamalısın.
 3. Oynadığın oyunlar, televizyon başında geçirdiğin vakitler ders notlarının düşmesine sebep oldu.
 4. Eğer dikkatini yoğunlaştırıp, düzenli olarak ders çalışırsan önümüzde ki dönemlerde notlarının yükseleceğine inanıyorum.
 5. Bu tatilde oturup tüm eksiklerini tamamlamalısın. Unutma arkadaşların başarabiliyorsa sende başarabilirsin.
 6. Karneni eline aldığında sende göreceksin eksik olduğun dersler var. Bunlar için bu tatil dönemini boş geçirmeden, düzenli ve disiplinli bir şekilde ders çalışmalısın.
 7. Senden öncelikle başarılı olabileceğini inanmanı istiyorum. Sen buna inandıktan sonra ben yanında olacağım ve başarılı biri olman için ne gerekiyorsa yapacağız.
 8. Her zaman hedefi olanlar başarılı olur. Bu yüzden hedeflerini belirleyip, bu hedefler doğrultusuna çalışıp başarıya gidebilirsin.
 9. Duymuşsundur belki inanmak başarının yarısıdır derler, aslında yarısı değil tamamıdır. Eğer başarılı olacağım dersen gelecek sende başarılı bir öğrenci olacaksın.
 10. Eğer derste dikkatini daha fazla yoğunlaştırırsan başarılı olmak için büyük bir adım atmış olacaksın.
 11. Belirli bir başarıya ulaşmak için daha fazla çalışmak gerekiyor. Sende bu gücü ve azmi görebiliyorum. Bu yüzden oturup düzenli ve disiplinli bir şekilde eksiklerini tamamlamalısın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir